Cvičení

Zdá se Vám posilování s činkami jednotvárné? Přijďte si vyzkoušet jedno z našich skupinových cvičení. Pořádáme jich pro Vás širokou škálu. Nudit se rozhodně nebudete!

Protože zábava je až na prvním místě, stačí si jen vybrat...

Aktuální nabídku a časový rozvrh naleznete v rezervačním systému.

 

ALPINNING™

ALPINNINGTM Indoor Walking -alp chůze na stacionární nakloněné rovině s mechanickým pásem, který poháníte vlastní silou.

Chůze je nejpřirozenější lidský pohyb. Ve srovnání s během nebo   jiným aerobním cvičením zbytečně nenamáhá organismus a pohybovou soustavu jako celek. Zároveň ji ale posiluje a má  blahodárný vliv i na kardiovaskulární systém.

Pojďte se s námi projít!

 

 

DeepWORK™

Deep

DeepWORKTM  - na základě předem stanovených principů prochází lekce energetickými fázemi, během kterých se střídá silová a kondiční zátěž, napětí a uvolnění.

Cvičení maximálně zapojuje a protahuje svaly, formuje tělo a zároveň    je to výborný kardiovaskulátní trénink. Důležitou úlohou DeepWORKTM je také obnova tělesné a duševní energie. Lekce začíná    v pomalém tempu, přechází do rychlejšího a vrací se zpět k pomalému. Závěr patří relaxaci. DeepWORKTM využívá specifické sportovní cviky, prvky z atletiky, pohyby a cvičení známé z posilování     i běžného života.

Trénink je vhodný pro muže i ženy!

 

HIIT

HIIT - High Intensive Interval Training - je účinný způsob, jak dosáhnout výborné formy a skvělé postavy.

Principem cvičení HIIT je střídání krátkých intervalů vysoce intenzivního cvičení prováděného s maximálním nasazením s krátkými intervaly odpočinku nebo aktivní regenerace. Při cvičení je stimulováno co nejvíce svalů těla bez jendnostranného přetěžování některé svalové skupiny. K posilování je využíváno zejména vlastní váhy. HIIT je mnohem účinější než kardio cvičení pro spalování tuků a zvyšování aerobní a anaerobní vytrvalosti. Díky střídání náročných kardio cviků a cviků proti odporu udržuje tělo ve stavu zmatku a zabraňuje jeho adaptaci na daný pohyb. Navíc HIIT jako bonus přidává tzv. "after-burn" efekt, kdy spalujete kalorie až 48 hodin poté, co jste docvičili.

HIIT je poměrně náročné cvičení, které vyžaduje velkou míru sebezapření, abyste dosáhli kýženého cíle - tak se s námi HIITněte!

 

PILATES

Pilates - metoda tělesného cvičení, která se snaží docílit řízeného pohybu ze silného středu těla.

Pilatesova metoda byla vyvinuta a propracována na začátku 20. století Josefem Pilatesem. Byl přesvědčen, že je možné využít mysl k tomu, aby kontrolovala a řídila svaly. Šest základních zásad, které je třeba při cvičení dodržovat: soustředěnost pohybu, řízený pohyb, pohyb vycházející ze středu těla, plynulost pohybu, přesnost pohybu a dýchání. Cílem je zlepšit kontrolu nad svým tělem, posílit jej a zlepšit jeho ohebnost.

Dosáhněte u nás fyzické a psychické pohody při cvičení Pilates!

 

Kangoo Jumps

Kangoo Jumps - skákací boty.

Díky své konstrukci boty odpruží až 80% nárazu a tím maximálně ulevují pohybovému aparátu (podle NASA dokonce nic lepšího není!!). Cvičíme na nich od aerobicu přes tanec až po běh.

Zaskákejte si s námi a uvidíte sami, jaká je to zábava!

Poznámka: Cvičení na objednávku telefonicky nebo emailem viz kontakty paní Marková!

 

BODYSTYLING

Bodystyling - zpevňuje a tvaruje postavu.

Trénink se soustřeďuje na rovnoměrné formování svalů celého těla. Aerobní část pro prohřátí střídá posilování. Tempo se odvíjí od toho, které svalové skupiny se zrovna procvičují. Samozřejmě nechybí protažení. Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny.

Zatočte s povolenými svaly a pochlubte se ladnými tvary!

 

Pevné břicho

Pevné břicho - intenzivní cvičení, které trvá jen třicet minut.

Při cíleném procvičování konkrétních svalových skupin lze dosáhnout překvapivých výsledků.

Získejte u nás ploché bříško, aniž byste podstupovali náročné kůry!

 

Děti s rodiči

Děti s rodiči - rodiče cvičí společně s dětmi a tím upevňují vzájemné pouto a důvěru.

Během lekce se děti učí mimo jiné správnému držení těla a orientaci v prostoru. Podporujeme správný duševní a tělesný rozvoj, jemnou a hrubou motoriku. Děti si osvojí toleranci a respekt v kolektivu vrstevníků a tím získají možnost najít si nové kamarády. Cvičíme v doprovodu písniček a říkadel, které nám pomáhají rozvíjet smysl pro rytmus a vnímat vlastní tělo. Rodič je dítěti vždy na blízku, ale přes to se malý sportovec učí samostatnosti a zodpovědnosti. Cvičení probíhá s využitím mnoha sportovního náčiní - overball, velké míče, padák, obruče, míčky, švihadla a další.

Běháme, skáčeme, přelézáme, skotačíme, smějeme se a dovádíme tak HURÁ do toho!!!

 

Zumba

Zumba - cvičení kombinuje prvky tance a aerobicu, ze kterého původně vznikl.

Nekonečné latinské rytmy, spousta pohybu a zábavy. Lekce je poměrně intenzivní. I když na konci budete sotva popadat dech, úsměv Vám z tváře jen tak nezmizí.

Přijďte si k nám dobít energii a vyzkoušet Zumbu!

Poznámka: Aktuálně neprobíhá!

 

Kardio kalanetika

Kardio kalanetika - kalanetika a pravidelný rytmus.

Kombinace zatížení a strečinku konkrétních svalových skupin v rychlém tempu zaručuje příjemné protažení a procvičení celého organismu. Při udržení stálé tepové frekvence 110-118 tepů za minutu dochází zároveň k rychlému spalování kalorií.

Nechte u nás přebytečná kila a odneste si pevná těla!

Poznámka: Aktuálně neprobíhá!

 

Fitball/Overball

Fitball / Overball - cvičení na míči.

Účelem je posílení motorických a balančních svalů, protažení celého těla a tvarování některých problémových partií. Je to nejjednodušší a nejšetrnější cesta jak začít s pohybem. Triko sice nepropotíte, vyčerpáním nepadnete, ale přesto budete odcházet s pocitem uspokojení.

Doporučujeme i pro úplné začátečníky!

Poznámka: Aktuálně neprobíhá!

 

WORKOUT

WORKOUT - soubor různých cviků používaných v kalistenice - cvičení s vlastní tělesnou vahou.Tento styl tréninku je známý tisíce let, základy má v řecko-římské gymnastice.

Především jde o získání absolutní kontroly nad svým tělěm - naučit se ho perfektně ovládat. Zvládnout zapojit při každém cviku ty správné svaly a maximálně tak využít jejich potenciál.

Vyrýsované svaly a pevné tělo - to je oč tu běží!

Poznámka: Aktuálně neprobíhá!

 

PILOXING

PILOXING - pilates, box a tanec v jednom.

Unikátní kombinace síly, rychlosti a mrštnosti zaměřená na tvarování postavy a spalování kalorií.

Elegantní a sexy postava a zároveň síla boxera, to Vám nabízí Piloxing!

Poznámka: Aktuálně neprobíhá!

 

Fit Senior

Fit Senior - lehké protahovací a posilovací cviky pro každý den a každý věk.

Máte pocit, že Vám ubývá energie? Díky lekcím Fit Senior budete mít více sil a budete se cítit mnohem lépe. Pravidelné cvičení Vám usnadní každodenní činnosti a probudí Vaši chuť se hýbat.

Sestavy jsou koncipované pro začátečníky všech věkových kategorií!

Poznámka: Cvičení na objednávku telefonicky nebo emailem viz kontakty paní Marková!

 

 

Výživové poradenství

Výživové poradenství - slovo poradenství má základ ve slově radit. Výživový poradce je tedy člověk, který Vám poradí a pomůže se změnami ve stravování tak, abyste byli zdraví, cítili se dobře, zhubli nebo přibrali nějaká kila.

Teorii známe v době informačních technologií do detailu všichni. Jak ji však uplatnit v praxi, dosáhnout svých vysněných cílů a vydržet? To je úkol pro odborníka.

Svěřte se do péče svému výživovému poradci! Vaše snažení bude efektivní a svou metu dobudete!

 

Nahoru